call Us Today! 031-36604002-3 | [email protected]

اهداف و خط مشی ها

اهداف کیفیت

مدیریت شرکت مهندسی و دانش بنیان بهپژوه بر آنست که امور شرکت را بر پایه اصول و موازین نظام تضمین کیفیت هدایت و راهبرى نماید. به منظور دستیابى به اهداف کیفى شرکت، کلیه سطوح کارشناسى و مدیریتى شرکت، در حوزه مسئولیت و وظایف خود، به یکسان مسئول رعایت معیارهاى مدون و مصوب شرکت و ارتقا و بهبود مستمر روش‌هاى عملیاتى جهت ارائه محصولات و خدمات با کیفیت مطلوب و تامین رضایت کاربران مى‌باشد.اهداف کیفی شرکت عبارتند از :
- تقویت وجدان کارى و حس مسئولیت‌پذیرى و انگیزه در کارکنان و ارتقا فرهنگ کار گروهى و بهبود مستمر سازمان و روشها
- ارائه آموزش‌هاى مستمر به کارکنان (حداقل ۵ درصد وقت کارى) به منظور ارتقا دانش فنى و حرفه‌اى آنها از طریق گردش کارى در مشاغل، مشارکت در سمینارها و نمایشگاه‌هاى تخصصى و دوره‌هاى کوتاه مدت فنى
- ارتقاء و بررسی مستمر ساختار شرکت با رویکرد پروژه محور،خدمت و یا محصول محور
- انجام مطالعات راهبردی و مدیریت بحران بصورت مستمر پیرامون وضعیت بازار و رقبا
- سنجش رضایت مشتریان مطابق با الزامات سیستم مدیریت کیفیت و تحلیل آنها و انجام اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه
- پیاده سازی نظام مدیریت دانش و ایده های نوین در کلیه امور شرکت اعم ازپروژه و تولید محصول
- ارتقا بهره‌ورى و تلاش همگانى و مستمر در جهت کاهش هزینه‌ها با نظارت بر کنترل پروژه ها
- رصد فضای دانش بنیان و پیشنهاد طرح های دانش بنیان جهت سرمایه گذاری
- شناسایی وتحلیل قراردادهای با ریسک بالا در پرداخت به موقع و انعقاد تفاهم نامه ها و قراردادهای سودمند
- شناسایی و تحلیل ضعف استراتژیک و فرآیندی درحوزه بازرگانی
- ارائه گزارشهای مناسب در حوزه های مالی و اقتصادی پروژه ها جهت تصمیم گیری های مدیریتی
- برنامه ریزی جهت انجام خدمات برون مرزی و کسب بازارهای جدیدبا رویکرد نوآوری درخدمات
- ارتقا بهره‌ورى و تلاش همگانى و مستمر در جهت کاهش هزینه‌هاى تولید و خدمات

خط مشی کیفیت

شرکت مهندسی ودانش بنیان بهپژوه که با هدف ارائه خدمات مهندسی واجرای پروژه های اتوماسیون ،برق ، ابزار دقیق و نیز طراحی و ساخت سیستم های ویژه تاسیس گردیده، همواره تلاش نموده تابا بهره گیری ازمتخصصین وکارشناسان مجرب و ارتباط تنگاتنگ با صنایع و مراکز علمی و تحقیقاتی منشأخدمات مفید و موثری به کلیه صنایع کشور باشد . خلق دانش و ارزش و ایجاد سرمایه اقتصادی و اجتماعی با ایفای نقش محوری در طراحی، تأمین وپیاده سازی سیستم های اتوماسیون صنعتی ، طرح ها و پروژه های حوزه انرژی،نرم افزار و فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان‌ها و صنایع بزرگ کشور با شاخص‌های جهان تراز، رسالت سازمانی شرکت را تشکیل می‌دهد. مدیریت شرکت با اعتقادي راسخ ، استقرارنظام مديريت كيفيت را برمبناي استاندارد جهاني ISO9001:2015 براي حفظ ، پويايي ، اثربخشي فعاليتها ، تضمين كيفيت وبهبود مستمرسرلوحه كارخودقرارداده وهمگام با كاركنان متعهد مي شود باتوجه به قوانين ، مقررات ورعايت موازين اسلامي واخلاقي درراستاي ايفاي رسالت وانجام ماموريت وتحقق اهداف پيش بيني شده برپايه الزامات نظام مديريت كيفيت تلاش نمايد. همچنین این شرکت با اخذ تائیدیه از مجامع معتبر و نیز عضویت در مجامع صنفی معتبر و مرتبط با فعالیت های خود , خط مشی کیفیت و مدیریت خود رابر پایه افزایش رضایت مشتریان استوار نموده وازطریق بهبود مستمرتحقق آن را پیگیری مینماید. با عنایت به موارد فوق نظام مدیریت کیفیت با محورهای زیر در شرکت پایه‌گذاری می‌گردد:
- شرکت بهپِژوه بر آن است تا با استفاده از فن آوری های نوین اثبات شده ی جهانی، میزان سود و رشد خود را به گونه ای تنظیم نماید که در نهایت موفقیت خویش و انتفاع کلیه ی ذینفعان را فراهم ساخته و در ضمن رشد معقولی از سهم بازار داشته باشد.
- باور این شرکت این است که بعنوان مشاوری امین و دلسوز همیشه در کنار مشتریان خود بوده و با ایجاد فرهنگ سازمانی مبتنی بر مشارکت، احساس مسئولیت و وفاداری کارکنان، ارزشهای متعالی را در شرکت جاری سازد.
- نشان تجاری شناخته شده، نیروی انسانی کارآمد و متخصص، روابط کاری و تخصصی با شرکت های معتبر جهانی، پایبندی به تعهدات و امکان ارائه راهکار جهت تمامی سطوح اتوماسیون از ویژگی های ممتاز شرکت بهپژوه می باشد.
- همکاری با دانشگاه ها و مراکز علمی- تحقیقاتی معتبر از طریق پذیرش کارآموز و تعریف پروژه های تحقیقاتی همواره مورد توجه بوده است.
- نیروی انسانی دانش محور، سرمایه ی اصلی شرکت محسوب می گردد. برای رشد و ارتقاء این سرمایه , فراهم نمودن محیط کار مناسب، جبران خدمت بر مبنای عملکرد، توسعه مزایای فرهنگی- رفاهی، افزایش فرصت های مناسب جهت رشد و تأمین امنیت شغلی برای کارکنان و عنایت ویژه به ارتقاء بهره وری نیروی انسانی در مرکز توجه قرار دارند.
* نماینده مدیریت در سیستم مدیریت کیفیت، مسئول پشتیبانی و بازنگری خط‌مشی و ارایه رهنمودهای لازم برای حسن اجرا می‌باشد.
* تمامی مدیران و کارکنان مسئول اجرا و تبعیت از خط‌مشی کیفی سازمان می‌باشند.

 

بیانیه استراتژیک شرکت مهندسی به پژوه

شرکت مهندسی به پژوه ،شرکتی معتبر در ارائه خدمات فنی مهندسی است که دارای سابقه درخشانی در طراحی و اجرای پروژه های مختلف در صنایع کوچک و بزرگ از جمله فولاد، نفت و انرژی های نوین می‌باشد. این شرکت با اتخاذ راهبردهای مناسب سعی در افزایش انعطاف پذیری جهت پاسخ‌گویی سریع دقیق به نیازهای مشتریان خود دارد و در این راستا ارائه خدمات متناسب با نیاز مشتریان ،حفظ و ارتقای سرمایه انسانی و همچنین سودآوری پایدار برای ذینفعان اهمیت بالایی خواهد داشت.
این شرکت با استفاده از فناوری های نوین، مدیریت دانایی محور و خلاقیت کارکنان مناسب‌ترین راهکارها، محصولات و خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

 

اهداف استراتژیک شرکت مهندسی به پژوه

1. ارتقای بهره‌وری سازمان با استقرار نظام های مدیریتی مناسب
2. حفظ توانمندی و ارتقای کارکنان متعهد و متخصص بر اساس نظام ارزیابی عملکرد
3. گسترش بازاریابی و بازار سازی و نفوذ در بازارهای جدید بر اساس مزیت های نسبی رقابتی
4. افزایش کمی و ریالی قراردادهایی با مزیت اقتصادی مناسب